Ispali u 1. kolu županijskog kupa

HRK KRILNIK-RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 38:37(17:19)

U srijedu smo odigrali u Lori kup kontra Krilinika te ispali! Utakmicu smo izgleda shvatili očito kao malo teži trening te iako smo poveli 8-2 imlali smo puno problema, pogotovo što se igralo bez želje i volje a takvi nemožemo nikoga pobjedit .

Utakmicu koju je počela jedna  sedmorka privela je kraj poluvremena  sa plus 2. Dogovor je bio bez obzira na rezultat  da drugo poluvrijeme igra drugih  sedam.

Tako je i bilo, međutim slaba obrana bez potpore golmana dala je mogućnost Krilniku da povede 5 razlike.Tada smo očito zaigrali bolje i uhvatili neriješeno, ali kako je reka naš trener Bole..balun ima dušu... i to nan se na kraju vratilo te je nakon boljih izvođenja sedmerca zasluženo dalje prošla mnogo mnogo borbenija i više željna pobjede,ekipa Krilnika kojoj želimo sreću u nastavku natjecanja!