Dragovoljac poražen na domaćem terenu od Karlovca!

Hrvatski Dragovoljac - Karlovac  21:35

Ovu nedjelju je odigran susret između Hrvatskog Dragovoljca i Karlovca pred lijepo popunjenom dvoranom u Omišu. Karlovac je od početka krenuo dosta agresivnije i brže u napadu, što je rezultiralo nedostižnom gol razlikom tokom cijele utakmice. Dragovoljac se mučio, poglavito u napadu, a obrana nije mogla uhvatiti brzu igru rukometaša iz Karlovca, te prvo poluvrijeme završava s 10:16 za goste. U drugom poluvremenu se nastavlja dominacija Karlovca,  gosti stvaraju veliku gol razliku te susret završava s konačnih 21:35. Najbolji igrač i strijelac susreta je bio Juro Čakarić iz Karlovca s devet postignutih pogodaka, dok su kod Dragovoljca bili najučinkovitiji Banović i Urličić s šest postignutih pogodaka. Nadajmo se da se ovako loše igre neće ponoviti do kraja sezone.

Hrvatski Dragovoljac 2  - Solin 2  35:26

Druga momčad Dragovoljca je odigrala odličan derbi 3.hrl-jug, te porazila jaku momčad iz Solina. Već na početku susreta Dragovoljac se znatno bolje postavio u obrani, iako je Solin imao rezultatsku prednost u prvom dijelu prvog poluvremena. U nastavku susreta, Dragovoljac 2 znatno bolje realizira svoje napade i prvo poluvrijeme završava s 16:14 za drugu momčad Dragovoljca. U drugom poluvremenu Dragovoljac igra još bolje i stvara nedostižnu prednost za goste iz Solina. Konačni rezultat utakmice je 35:26 za Dragovoljac, što je potvrda druge pozicije za konačni obračun s ekipom Metkovića za vrh 3.HRL-jug idući tjedan. Najbolji igrači  susreta su bili Novaković, Stipičić i Karaman, a za spomenuti su i dobre obrane Bošnjaka i Tokića.