Hrvatski Dragovoljac izvukao pobjedu protiv Jelse

rkhd21

U ŠC Gripe, u Splitu, u nedjelju 5.10. je odigran susret između domaćina Hrvatskog Dragovoljca i gostiju s Hvara, Jelse. Dragovoljac je nastupio skoro u punom sastavu ali umjesto da nametne ritam, i lagano pobjedi goste, utakmica je bila krajnje neizvjesna. Dragovoljac je dobro otvorio utakmicu i prvo poluvrijeme je završilo s 17: 13 za domaćine, uz vrlo dobru igru kapetana Plazibata. U nastavku kompletna obrana Dragovoljca nije bila na nivou al na sreću završava se rezultatom 30:28 za Hrvatski Dragovoljac. Utakmica nije bila gledljiva, bilo je puno izgubljenih lopti, a i sudački dvojac nije reagirao u nekoliko situacija puštajući grubu igru. Presjednik Miro Skender nije bio zadovoljan nakon utakmice, kao ni trener Stipičić, ali tek je početak sezone i stroj se mora uštimati.