Dragovoljac izgubio protiv Dubrovnika

Ovu subotu Dragovoljac je odigrao susret protiv lidera prvenstva u dvorani Ribnjak pred 300 vjernih gledatelja. S obzirom na prošlotjedni  poraz od Metkovića, Dragovoljac je trebao potražiti prve bodove protiv jake i neugodne ekipe iz Dubrovnika. Dragovoljac odlično otvara prvo poluvrijeme te sredinom prvog poluvremena imaju i do šest pogodaka prednosti. Dubrovnik pojačava ritam i prvo poluvrijeme završava 11-8 za Dragovoljac. U drugom poluvremenu Dubrovnik preuzima inicijativu, te s sjajnim Jurić-Grgićem stižu prednost i stvaraju neuhvatljivu gol razliku sve do kraja susreta. Utakmica je privedena kraju rezultatom 18-22 za goste, a najbolji strijelac susreta je Josip Jurić Grgić s devet pogodaka. Kod Dragovoljca su se istakli Banović  s šest pogodaka i  Klarić s četiri pogodka. Idući tjedan nas očekuje teško gostovanje u Biogradu, te se ide na napad na prve bodove u drugom dijelu sezone 1HRL-jug.