Dvije sigurne pobjede

Iz arhive2. Krug, 1HMKRL-Jug odigran je u Splitu 02.12.2007.  u Maloj dvorani SC Gripe, nastupil su: „Hrvatski dragoviljac“, „Krilnik“, „Olimpija“ Vodice i „Zadar- Eva“ iz Zadra.
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC – „RK OLIMPJA 21:10 (12:7)
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC – RK ZADAR-EVA 20:15 (12:5)

U prvoj utakmici protiv „Olimpije“, početak malo nervozniji nego smo očekivali, rekao bi pospan. Igralo se gol za gol, ali prednost stalno na našoj strani i kako se poluvrijeme približavalo prednost je povećavana tako da se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 12:7 u našu korist. Drugo poluvrijeme odrađeno je rutinski, uz čuvanje snage za drugu utaknicu.
Iz arhiveProtiv „Zadra“ ušlo se u takmicu ozbiljno. Prvo poluvrijeme odigrana je izvrsna obrana, protivnika se dovodilo do pasivne igre i prisiljenog pucanja na branku koje često nisu realizirali. Vrlo dobra igra u obrani i napadu i na poluvremenu je rezultat 12:5. Drugo poluvrijeme malo opuštanje što protivnik koristi za smanjenje rezltata i u 33. minuti približili su se na rezltat 14:12.Ponovo smo ubacili igru u veću brzinu i povećavali prednost do kraja utaskmice do konaćnih 20:15...

RK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ – „RK „OLIMPJA“ 21:10 (12:7)