Iz arhiveKaštel Stari, 09.03.2008.
1.HMKRL-jug, 6.krug
HRVATSKI DRAGOVOLJAC-DUBROVNIK 28:16
KORČULA-HRVATSKI DRAGOVOLJAC 16:29

Danas smo odigrali predzadnji,ujedno i najlakši krug naše lige.U goste su nam došli Dubrovnik i Korčula. Prva utakmica je bila protiv Dubrovnika. Laka utakmica u koju smo krenuli jako te već u 13. minuti imamo vodstvo od 10 razlike. Do kraja poluvremena uspjeli smo povećati razliku na 14 golova, (18:4)...

Piše: Mislav Plazibat (rukometniblog.bloger.hr)

Drugo poluvrijeme,ali i drugi sastav pa se nije igralo toliko žestoko kao u prvom dijelu,ali ipak očekivana pobjeda od 13 razlike. Zatim smo pauzirali te pogledali utakmicu između Korčule i Krilnika. Krilnik je zasluženo pobijedio 9 razlike, realno nisu bili toliko bolji, svejedno zasluženo, Bravo!

Zatim igramo protiv Korčule te također ulazimo dobro u utakmicu, sa izvrsnim Kašom koji je u 7 minuti zabio 5 golova. Igramo dobro,ali slijedi mali pad sa obje strane te se na utakmici ne postiže gol oko 4 minute. Korčula se malo budi, te na poluvrijeme uspijeva otići s 3 gola zaostatka.

U drugo poluvrijeme smo ušli dobro, s malom zabunom. Naš golman Bušić na poluvremenu odlazi u svlačionicu, a pošto je drugi dio ranije počeo, ne stiže na vrijeme, ali Korčulani to ne vide te na pucaju na praznu branku. Ipak,suci to primjećuju te pokazuju 2 minute. Sve u svemu kasnije smo se raspucali, nazabijali golova pogotovo krila, Kaša i Štrljić. Bušić pokazuje što zna na golu sa svojih nekoliko izvrsnih intervencija, te su se još kao strijelci u mlađekadetskoj ligu ove sezone upisali Pocrnja i Tafra.

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC – DUBROVNIK 28:16(18:4)

RK HRV. DRAGOVOLJAC
Ante Bušić, Dino Banović 1, Ivan Kaša 4, Ante Matić, Ivan Pocrnja, Mislav Katavić 4, Mislav Plazibat 4, Mate Štrljić 4, Mirko Ðonlić, Duje Tafra 1, Marin Mekinić 5, Šime Šolić 2, Toni Tokić 2, Toni Roščić 1.
Trener: Boško Nazor

DUBROVNIK
Marko Prnjat, Hrvoje Stojić 5, Ivan Šare 4, Nikola Violić 3, Mario Rajevac, Maroje Soljačić,, Dominik Žanetić, Vlaho Gunjina, Giovani Diceglie 4.
Trener: Ivo Dragić

RK KORČULA – RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 16:29(9:12)

KORČULA
Danijel Strinić, Marko Violić, Ivan Katavić 1, Ivan Šolić 2, Goran Stamanović 1, Zvona Čaman 8, Mario Stojan 2, Teo Nola, Jerko Šeparović, Jure Vlašić 2, Maro Peraić, Andrija Bruović, Ivan Radojković, Fran Petković.
Trener: Pero Milić

HRV. DRAGOVOLJAC
Ante Bušić, Dino Banović 1, Mislav Plazibat 7, Duje Tafra 2, Ivan Kaša 9, Ante Matić, Ivan Pocrnja 1, Mislav Katavić, Marin Mekinić 2, Mate Štrljić 3, Marin Terzić, Šime Šolić, Toni Tokić 3, Toni Roščić 1.

Suci: Ivan Klapež i Ivan Pervan iz Trilja
Nadzornik: Slavko Paut iz Okruga Donjeg

REZULTATI:
KRILNIK-KORČULA 23;14
DUBROVNIK-KRILNIK 14:18

Sljedeći krug nam je tek za 4 tjedna zbog Uskrsnih praznika, a igramo protiv po mom mišljenju najtežih protivnika po krugu, Splita i Kaštela. Igrat ćemo jako pa sta bude...