DRVOM NA METAL

metalac hd

MRK METALAC - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 32:27. U 15. kolu 1.HRL seniori Hrvatskog Dragovoljca su se na gostovanju u Zagrebu namjerili na čvrstog suparnika, ekipu MRK Metalac. Igračkom kvalitetom odlično pokriveni i duplirani na svim pozicijama domaćini se ne nalaze slučajno na diobi prvog mjesta na prvoligaškoj tablici. Dugoraćanima je samo kolektivno "ludilo" i nesvakidašnja borbenost i požrtvovnosti na parketu preostalo da možda uspiju iznenaditi favoriziranog protivnika i "čoknuti" bod, dva u metropoli. No to se u subotu nije dogodilo.

U prvom poluvremenu igrači Dragovoljca izgledali su kao ''drvored'' što je nedopustivo protiv kvalitetne i iskusne Metalne ekipe. Ipak u drugom poluvremenu pokazujemo karakter, glavnu ulogu preuzimaju Grgat i Klarić, te na kraju dolazimo do pristojnih -5. Ako uzmemo u obzir da smo nastupili bez kapetana Plazibata, Jakeljića, Maleničića te s viroznim Pranjićem, teško da se moglo bolje od ovog.

Idemo sad skupit glave, a fala Bogu imamo šta skupit, te pokušati pobjediti Novu Gradišku u subotu na Gripama.