kozala-rkhd-2012-08
17. KOLO 1HRL
RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" - RK "KOZALA" 21:24(12:14)
Split-Mala dvorana ŠC „GRIPE“. 03.03.2013. 15:30h Gledatelja.300.
Nakon što su prošli vikend izgubili od Osijeka na Gripama, igrači Dragovoljca nikako da izađu iz krize na domaćem parketu. U utakmici s "malo" zgoditaka do izražaja su došle obrane obiju momčadi, tako da su igrači sveukupno dobili 36 minuta hlađenja na klupi. Dragovoljac je bolje započeo utakmicu povevši 2:0, međutim uporna riječka mladost okreće utakmicu te u 21. minuti imaju 4 pogotka prednosti (10:14).U prvom poluvremenu najviše su se iskazali Gale i Buneta zabivši po 6 pogodaka do isteka 30. minute.

kozala-rkhd-2012-09

U nastavku utakmice Dragovoljac se uspio vratiti na 16:16, međutim Kozala brzo povećaje prednost na 3 pogotka razlike (20:17) koju su uspijeli održati do kraja utakmice.