Druga momčad donijela bodove iz Splita!

hd-oli1

U subotu na SC Gripe, u maloj dvorani odigran je mini derbi s drugom momčadi Splita. U teškoj utakmici punoj zanimljivosti, presudile su pogreške i solo dionice pojedinih igrača Dragovoljca, uz spomenut najboljeg strijelca utakmice Bona Ercegovića s 10 pogodaka. Domaćini su dobro otvorili utakmicu te su poveli s 8:4, ali Dragovoljac do kraja poluvremena uspijeva čvrstom obranom preokrenut rezultat na 12:14. U drugom poluvremenu neshvatljivo loša obrana i serija pogrešaka, vraća Split u igru te u šokantnoj završnici Dragovoljac s malo sreće odnosi pobjedu s rezultatom 31:32. Napomenimo da je ovo već druga uzastopna pobjeda druge momčadi te da čvrsto drže sredinu tablice 3HRL-JUG.