DRAGOVOLJCI SVLADALI "AKADEMIJU"

U 14. kolu ostvarili smo novu vrijednu pobjedu na domaćem terenu. Zasluženo slavlje nad Splićanima podiglo nas je na prvenstvenoj ljestvici.

Jako spor ulazak u utakmicu imale su obje momčadi, pogotovo domaćini koji su na prvi pogodak čekali nevjerojatnih 13 minuta. Unatoč tome, dobrom obranom nisu bili u velikom zaostatku. Splićani su prednost držali do 25. minute, kada je uslijedio preokret Hrvatskog dragovoljca koji je na odmor odnio prednost od dva gola.
Drugi dio nije donio puno više pogodaka. Na krilima raspoloženog Stipe Maleničića na vratima, Dragovoljac je pobjegao na 5 pogodaka razlike u 45. minuti. Tolika prednost polazala se prevelikom da bi je mlada momčad BM 07 mogla uloviti. Do posljednjeg zvižduka, Dragovoljci su povećali svoje vodstvo za još jedan pogodak i slavili 26:20.
Kapetan Mislav Plazibat postigao je 6 golova, a njegovi najbliži pratitelji, Stanko Marčić i Josip Zebić po 4.