Dragovoljci se "poskliznuli" u Čakovcu

medimurje-rkhd- 3
1. Kolo u Čakovcu je ponudilo susret bivšeg premijerligaša MEĐIMURJA i donedavnog drugoligaša RK „HRVATSKOG DRAGOVOLJCA“. Susret je počeo 09.09. u 18:00 u Graditeljskoj Dvorani u Čakovcu.
Prvo poluvrijeme Čakovčani su otvorili rezultatom 5:2. No već je u 10. minuti 5:6, a u 13. minuti 6:9 (zahvaljujući raspucanom Keđi i preciznom Marinu sa linije 7m). Držali su se Čakovečki rukometaši na gol – dva zaostatka, a gosti diktirali tempo igre i rezultat. U posljednju minutu ušlo se rezultatom 17:17, da bi F.Pleić u zadnijm sekundama pogodio za minimalnu prednost nakon prvog poluvremena 17:18.

medimurje-rkhd- 4

Prvo poluvrijeme nismo pružili igru za pamćenje (osim Glavaša – 11 obrana) ali smo svejedno imali prednost i očekivali još bolju igru i pobjedu. Tako je i izgledalo kad smo u 36.minuti golovima Banovića i Ivana Pleića pobjegli na 19:22 ali tad dejavu s prvoligaških gostovanja otprije dvije sezone CRNA (ovaj put rupetina) i napraviše nam seriju 11:3 u petnaest minuta. Pokušavao je trener Nazor rotacijama razbudit ekipu ali jednostavno nije išlo. Mišević je bio nezaustavljiv (7 pogodaka) a razbranio se Horvat i umirovio Dragovoljce.

medimurje-rkhd- 5

REZIME:

Jako loša predstava poglavito u obrani iako treba uzeti u obzir jako sklisku podlogu koja je u pojedinim trenucima onemogučavala „normalno“ kretanje (ali klizalo se i protivnicima).

Mladi preplašeni , stariji iznervirani, jedina svijetla točka Glavaš(17 obrana) a sve ostalo za brzi zaborav. Trebat će skupit glave (nisan mislia na Franu) odtrenirat ovaj tjedan kvalitetno i pokušat iznenadit Umaga ovu subotu u 15:00 na Gripama pa posli to lipo proslavit na Zelinoj momačkoj.

RK "MEĐIMURJE" : RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC"   36:29
Čakovec, 09.09.2012. 18:00h Dvorana graditeljske škole, Gledatelja:200