DRAGOVOLJAC POBJEDIO 3LJ !!!

rupa-mile

Created by Mile

U ŠC Gripe, u Splitu, ovu nedjelju je odigran susret između domaćina Hrvatskog Dragovoljca i rukometog kluba Trilj Pršut Voštane. Prvo poluvrijeme je proteklo u konstatnoj dominaciji Dragovoljca ali zbog velikog broja tehničkih pogrešaka Trilj uspijeva na poluvremenu izjednačiti na 14:14. Kvalitetan noćni život je kod pojedinaca uzeo maha, te je trener Stipičić morao ozbiljno presložiti prvu postavu na poluvremenu. U nastavku Dragovoljac nije pružio priliku Trilju da se vrati u utakmicu, te s kvalitetnom obranom i raspoloženim Tokićem na golu utakmica je mirno privedena kraju. Nažalost ovakva brilijantna pobjeda koja je obilovala spektakularnim potezima, ostala je zasjenjena jednom ružnom scenom i teškom ozljedom istočnog nosivog zida u maloj dvorani Gripe. Naime u jednoj munjevitoj kontri Milivoj Kaštelančić u velikoj želji da zabije gol je proklizao do zida i usput se malo ozljedio dok je zid puno gore prošao. Najbolji strijelac utakmice kod Dragovoljca je bio Matej Jakeljić s devet pogodaka, te Matej Pocrnja s pet pogodaka. Utakmica je završila rezultatom 29:25, te s osvojena dva boda momčad se povlači u karantenu na ozbiljne pripreme za utakmicu svih utakmica protiv neugodnog Trogira. Gostovanje protiv Trogira je na rasporedu u subotu u 18:00 sati, Dragovoljac nema pravo na kiks te samo pozitivnim rezultatom može osvojiti 2HRL-jug. Molimo našu vjernu i mnogobrojnu publiku da nas dođu podržati u subotnje poslijepodne u Trogir, povedite žene, rođake, članove stranke, ljubavnice, SVI U TROGIR NA PROSLAVU TITULE PRVAKA!!