Dragovoljac pobijedio na teškom gostovanju kod Solina!!

SOLIN-HD1

U subotu je odigran derbi kola u GŠD Bilankuša u Solinu pred stotinjak vatrenih navijača domaćina. Usljed prošlotjedne loše igre i upozorenja trenera Stipičića, Dragovoljac je pokazao zube Solinjanima na njihovom domaćem terenu. Utakmica je počela čvrsto te je Dragovoljac kontrolirao igru, ali tek pred kraj prvog poluvremena se stječe malo veća prednost i poluvrijeme završava s 13:16 za goste iz Dugog Rata. Trener domaćih Buzov, na poluvremenu je stisnuo svoju ekipu i Solinjani napadaju početkom drugog poluvremena rezultat te se uspijevaju približit na dva gola zaostatka ali Tokić s nekoliko važnih obrana uspijeva održati gol razliku do konačnih 25:29 za Hrvatski Dragovoljac. Spomenimo standardno odličnog kapetana Plazibata, i Bajkušu s po osam pogodaka u mreži Solinjana, te Maleničića koji je odlično odigrao cijeli susret u obrani. Presjednik Skender zadovoljan igrom svojih momaka je obećao premije ovi tjedan, bili živi pa vidili.