Dragovoljac namučio favorite prvenstva

Borbeni domaćini su pošteno namučili favorite prvenstva,  goste iz Umaga.Utakmica sa početnim izjednačenim tijekom od  0:1,1:1,1:2,2:2,i nakon toga  gostujuća momčad  upostavlja vodstvo od 5:9 preko odličnih T.Matoševića  i Pahanića.Domaća momčad na krilima Stipičića izjednačava u 23' na 9:9,a gosti iz Umaga ponovno preuzimaju vodstvo  i do kraja poluvremena  postavljaju  prednost od pet zgoditaka  (11:16).

Arhivske fotografije
Razlika je u nastavku  stalno od četri ili pet zgoditaka. Domaća momčad je podigla razinu obrane te omogućila gostima svega 6 golova u 22. minute nastavka te u 52. min došli na minus 3 (22:19), al nisu se skroz uspijeli vratiti u igru jer je na vratima Umaga izvrstan bio Modrušan. Mrlju na dosta dobar nastup dugoraćana je krajni rezultat  i katastrofanih zadnjih 7 minuta što su odlični gosti iskoristili za seriju od 3:11,i konačni rezultat od  22:34.
Domaćine je predvodio Stipičić a goste Pahanić, obojica sa 10 zgoditaka.

RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" - RK "UMAG"  22:34(11:16)

Split-Mala dvora ŠC „GRIPE“.Gledatelja.100.
Suci:Ivan Grbavac i Siniša Ravlić (Vrgovec).
Nadzornik:Jošlo Perdijić (Split)