Dragovoljac kroz Pećine do nove pobjede

gaggy

HD - PEĆINE 36-24

Dragovoljac je nastavio uspješan niz domaćinskih pobjeda, te je ovu subotu pred punom dvoranom na Ribnjaku pobijedio fenjeraša  iz Rijeke, RK Pećine. Prije utakmice je održana minuta šutnje za sve stradale u Vukovaru, te je nasuprot glavne tribine postavljen veliki transparent NE ZABORAVITE VUKOVAR. Dragovoljac je na početku utakmice preuzeo kontrolu nad utakmicom i gostima nije pružio šansu da ugroze pozitivan rezultat Dragovoljca. Prvo poluvrijeme uz podosta atraktivnih poteza završava s 18-12 za Dragovoljac te se mirno odlazi na odmor. U drugom poluvremenu, trener Pleić je dao priliku mlađim igračima koji su to vrlo dobro iskoristili i priveli utakmicu s konačnim rezultatom 36-24 za Dragovoljac. Najbolji igrači utakmice su bili Hrvoje Urličić i Matej Jakeljić s šest pogodaka, a odličnu rolu odigrao je Matej Pocrnja i Marin Bočkaj koji se posebno raspucao u drugom poluvremenu. S obzirom na remi u derbiju 1.HRL jug između Rudara i Splita, Dragovoljac se vratio na drugo mjesto s samo bodom zaostatka iza vodeće ekipe Rudara. Iduću subotu nas čeka teški derbi na Gripama protiv ekipe Rk Splita, starih rivala koji također imaju velike apetite ovu sezonu. Zato vas pozivamo da u subotu dođete na Gripe i stvorimo domaćinsku atmosferu kako bi odnijeli vrijedne bodove iz Splita u borbi za vrh tablice!