Dragovoljac iznenadio drugoplasiranog Umaga

umag-dragovoljac
RK "UMAG" : RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" 31:32 (13:13)
Rukometaši Umaga u subotu su na svom parketu skupo platili tri neiskorištena sedmerca te upisali minimalni poraz. Bolji od njih bili su rukometaši Hrvatskog Dragovoljca rezultatom 31:32.
Početak nije dao naslutiti takav rasplet. Domaći u utakmicu kreću serijom 3:0, da bi sredinom prvog dijela imali vodstvo od čak 8:4. Ipak gosti konsolidiraju svoje redove te se do kraja prvog dijela vraćaju u egal, na odmor je bilo 13:13.

Drugi dio protekao je uglavnom u igri gol za gol s time da su obje momčadi u nekoliko navrata vodile s po golom uzmaka. U posljednjim minutama susreta gosti lome utakmicu te u 55. minuti imaju nedostižnih 28:31. Do kraja Umag samo uspijeva ublažiti poraz. Konačni rezultat glasio 31:32za goste.
            Trenera Nazora je zamjenio iskusni Mijo Klarić te donio NEOČEKIVANE bodove iz Umaga