Dragovoljac izgubio na domaćem terenu u Solinu!

Hrvatski dragovoljac - Metković Mehanika    24:27

U sportskoj dvorni Bilankuša, u Solinu, ovu subotu je odigran susret između domaćina Hrvatskog Dragovoljca i rukometnog kluba Metković Mehanika pred više od 300 vjernih gledatelja! Dragovoljac je jako loše otvorio prvo poluvrijeme, te gosti odmah stvaraju gol razliku, zahvaljujući odličnoj realizaciji u napadu, i golmanu koji je zaustavio čak šest sedmeraca. Prvo poluvrijeme završava s rezultatom  od 8-14 za goste s Neretve. Kad su svi već mislili da je gotovo, Dragovoljac upornom obranom i probuđenim Banovićem, uspijeva smanjiti zaostatak na samo dva gola razlike krajem drugog poluvremena, ali nažalost neiskorišteni sedmerci i nekoliko grešaka u napadu ipak su bili previše za preokret rezultata. Najbolji strijelac susreta je bio Dino Banović s deset pogodaka, a kod gostiju se najviše istakao Cvitanović s devet pogodaka. Idući vikend nas očekuje teško gostovanje u Dubrovniku, protiv jako neugodnog protivnika koji ima velike ambicije ovu sezonu, ali naravno ni naše nisu ništa manje te očekujemo pobjedu i nove bodove u 1.HRL-jug.

Zapisnik utakmice možete pogledati OVDJE!