Bronca zlatnog sjaja

Dječaci Hrvatskog dragovoljca rođeni 1994. i mlađi ostvarili su jedan od najvećih, a možda i najveći uspijeh u povijesti  kluba osvojivši treće mjesto na državnom prvenstvu koje se održalo u Čakovcu, a Duje Tafra izabran je u najbolju sedmorku turnira. U konkurenciji dvadeset najboljih ekipa u Hrvatskoj dugoraćani su ostvarili šest pobjeda i samo jedan minimalan poraz i to u polufinalu...

Prvak države je ekipa SAN-SPORTA nakon što je ufinalnoj utakmici pobjedila ZAGREB  (18:15) koji je u polufinalu bio koban za mlade dugoraćane.

UTAKMICE U GRUPI

1.utakmica
RK HRV.DRAGOVOLJAC – RK RUGVICA  13:4 (7:3)

RK Hrv.dragovoljac: Marko Tomasović, Marin Grgat(3), Matej Pocrnja, Dino Banović(2), Duje Tafra(2), Matej Jakelić, Ante Gale, Dino Suša(3), Šime Šolić, Stjepan Bajkuša(3), Mijo Lovrinčević, Ante Ković, Nikola Čota, Ivan Mimica
Trener:Boško Nazor

RK Rugvica:Dominik Balukčić, Dominik Jagušt, Drago Piršlin, Ivan Relić, Mario Jerković, Tomislav Vurnek, Kristian Komšo (3), Luka Gavranović (1), Josip Borac, Remenar
Trener:Miroslav Vicić


2.utakmica
RK POREČ – RK HRV.DRAGOVOLJAC  7:15  (4:8)

RK Poreč:David Tomaić, Gabrijel Deak (2), Antonio Puniš, Mateo Sirotich, Tibor Gašarac, Dino šušnjić, Marin Nadinić, Paolo Miletić(1), Ivan Hrast(2), Erik Rajko, Borna Čorić, Massimo Gašparini (1), Eldar Bugarin (1)
Trener: Boris Turković

RK Hrv.dragovoljac: Marko Tomasović, Marin Grgat(1), Matej Pocrnja, Dino Banović(3), Duje Tafra(8), Matej Jakelić, Ante Gale, Dino Suša(2), Šime Šolić, Stjepan Bajkuša(1), Mijo Lovrinčević, Ivan Mimica, Jure Rako, Teo Čaljkušić-Ivanović
Trener:Boško Nazor


3.utakmica
RK HRV.DRAGOVOLJAC – RK CESTORAD  16:5  (7:1)

RK Hrv.dragovoljac: Marko Tomasović, , Matej Pocrnja(2), Dino Banović(1), Duje Tafra(3), Ante Gale(2), Dino Suša(3), Šime Šolić, Stjepan Bajkuša, Mijo Lovrinčević, Ivan Mimica(3), Jure Rako, Teo Čaljkušić-Ivanović(1), Nikola Čota (1)
Trener:Boško Nazor

RK Cestorad: Josip Mikulić, Marko Livaja,Andjelo Barrć, Matej Glavaš (4), Josip Nujić, Matej Barić(1), Krešo Krešo, Robert Matijević, Ivan Sudar, Filip Horvat, Božo Škrabo, Ivan Mikulić
Trener;Željko Vranić


4.utakmica
RK PERUTNINA PIPO-IPC – RK HRV.DRAGOVOLJAC  9:12  (4:4)

RK Perutnina pipo-ipc : Matko Buvač, Igor Škrobar, Luka Goleš(1), Filip Golub, Vedran Škrobar(2), Robert Tkalčec, Filip Novak (1), Matko Makovec, Denis Nemet(1), Ivan Paleček, Nino Pustić(2), Tomislav Breznik, Andreas Torner(2), Karlo Terzo
trener:Darko Dania

RK Hrv.dragovoljac: Marko Tomasović,Marin Grgat(2) , Matej Pocrnja, Dino Banović(5), Duje Tafra(3),Matej Jakelić, Ante Gale, Dino Suša(1), Šime Šolić(1), Stjepan Bajkuša, Mijo Lovrinčević, Ivan Mimica, Jure Rako, Teo Čaljkušić-Ivanović,
Trener:Boško Nazor


TABLICA GRUPE "B"

1. RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 4 4 0 0 56:25 8
2. RK PERUTNINA PIPO-IPC 4 3 0 1 40:30 6
3. RK RUGAVICA 4 2 0 2 33:35 4
4. RK POREČ 4 1 0 3 37:44 2
5. RK CESTORAD 4 0 0 4 21:53 0


ČETVRTFINALE

RK HRV.DRAGOVOLJAC  - RK CETINKA 18:9  (9:3)

RK Hrv.dragovoljac: Marko Tomasović,Marin Grgat(2) , Matej Pocrnja, Dino Banović(8), Duje Tafra(2),Matej Jakelić, Ante Gale, Dino Suša(4), Šime Šolić(1), Stjepan Bajkuša(1), Mijo Lovrinčević, Ivan Mimica, Jure Rako, Teo Čaljkušić-Ivanović
Trener:Boško Nazor

RK Cetinka:Ante Ćaleta, Stipe Perković, Viktor Budić-Leto(1), Josip Brčić(1), Luka Varenina, Ivan Bilonić, Frane Miljak, Goran Sikirica(1), Luka Grubišić(5), Petar Šušnjara, Josip Kovačević, Anđelo Pezelj(1)
Trener:Nenad Sučić


POLUFINALE

RK ZAGREB - RK HRV.DRAGOVOLJAC  18:16  (9:6)

RK Zagreb:Tin Matković, Karlo Radošević(5), Filip Lešnjaković,Ivan Ćuić, Abtonio Šimac,Luka Šebetić(3), Stjepan Vlaović, Ivan Patalen, Tomislav Lovrić(2), Matija Pavlović(6), Ivan Čorić, Ivan Mihić(2), Dag Fratarić, Dubravko Roginić
Trener:Kažimir Ilijač

RK Hrv.dragovoljac: Marko Tomasović,Marin Grgat(4) , Matej Pocrnja, Dino Banović(6), Duje Tafra(3), Matej Jakelić, Ante Gale, Dino Suša(2), Šime Šolić, Stjepan Bajkuša(1), Mijo Lovrinčević, Ivan Mimica, Jure Rako, Teo Čaljkušić-Ivanović
Trener:Boško Nazor


ZA TREĆE MJESTO

RK HRV.DRAGOVOLJAC  - RK PRELOG    21:14   (10:6)

RK Hrv.dragovoljac: Marko Tomasović,Marin Grgat(1) , Matej Pocrnja, Dino Banović(5), Duje Tafra(8),Matej Jakelić, Ante Gale, Dino Suša(4), Šime Šolić(1), Stjepan Bajkuša(2), Mijo Lovrinčević, Ivan Mimica, Jure Rako, Teo Čaljkušić-Ivanović
Trener:Boško Nazor

RK Prelog: Filip Hozjan, Filip Švenda, Hrvoje Malek(5), Marko Židov, Josip Mikloška, Zoran Martinčević, Nikola Šestan(1), Marko Blažeka(2), Dario Filipić, Neven Martinčević(3), Luka Sermek(1), Sven Logožar
Trener:Božidar Žegarac

NAJBOLJI IGRAČ:
Luka Šebetić,
RK «ZAGREB» Zagreb

NAJBOLJI STRIJELAC:
Neven Martinčević, RK «PRELOG» Prelog

NAJBOLJI GOLMAN:
Nikola Hajdarović, RK «SAN-SPORT» Čakovec

NAJBOLJA SEDMORICA:
1. Nikola Hajdarović, RK «SAN-SPORT» Čakovec
2. Luka Šebetić, RK «ZAGREB» Zagreb
3. Neven Martinčević, RK «PRELOG» Prelog
4. Karlo Radošević, RK «ZAGREB» Zagreb
5. Duje Tafra, RK «HRVATSKI DRAGOVOLJAC» Dugi Rat
6. Filip Tkalčec, RK «SAN-SPORT» Čakovec
7. Dario Horvatić, RK «SAN-SPORT» Čakovec

REZULTATI ČETVRTFINALA:
RK ZAGREB - RK DUBRAVA 17:6
RK PRELOG - RK IVANČICA IVANEC 18:14
RK HRV. DRAGOVOLJAC - RK CETINKA 18:9
RK PERUTNINA PIPO-IPC - RK SAN-SPORT 6:19

POLUFINALE
RK ZAGREB - RK HRV. DRAGOVOLJAC 18:16
RK PRELOG - RK SAN SPORT 12:15

FINALE  i utakmica za 3. mjesto
RK ZAGREB - RK SAN SPORT 15:18
RK HRV. DRAGOVOLJAC - RK PRELOG 21:14

KONAČNI POREDAK:
1. RK «SAN-SPORT», Čakovec
2. RK «ZAGREB», Zagreb
3. RK «HRV.DRAGOVOLJAC», Dugi Rat
4. RK «PRELOG», Prelog
5. RK «CETINKA», Trilj
6. RK «IVANČICA IVANEC», Ivanec
7. RK «DUBRAVA», Zagreb
8. RK «PERUTNINA PIPO-IPC», Čakovec
9. RK «BRIBIR», Bribir
10. RK «AGRAM-MEDVEŠĆAK», Zagreb
11. RK «KAŠTELA-ADRIACHEM», Kaštel Gomilica
12. RK «RUGVICA», Rugvica
13. RK «DAVOR», Davor
14. RK «PEĆINE», Rijeka
15. RK «POLET», Stančić
16. RK «POREČ», Poreč
17. RK «VARTEKS DI CAPRIO», Varaždin
18. RK «BJELOVAR», Bjalovar
19. RK «CESTORAD», Ivankovo
20. RK «VIRO-VIROVITICA», Virovitica

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog