Dječaci 2000.g. među 8 najboljih u državi

Napisao/la hr-rukomet.

zavrsnica prvenstva hrvatske u brodu-djecaci 2000
Tri dana su dječaci iz čak 20 momčadi iz cijele Hrvatske borili se za što biolji plasman na Završnici prvenstva  Hrvatske za dječake 2000. godište, koje je igrano u Slavonskom Brodu, pod pokroviteljstvom Škole rukometa Brod, Hrvatskog rukometnog saveza, ATRALIS TRAVEL putničke agencija Slavonski Brod i Rukometnod saveza Brodsko-Posavske  županije.
Posljednjeg dana, iako već umorni, igrači svih momčadi dali su svoje posljednje atome snage za što bolji rezultat svoje momčadi.
Na kraju je slavio riječki Zamet, koji je do finala došao nakon sedmeraca protiv Matulja 2001, protiv Zagreba. Utakmica sa malo golova u kojoj su se bolje snašli riječki dječaci. Na kraju prvenstva svi su nagrađeni peharima, a prve tri momčadi i medaljama, proglašeni su najbolji igračii, a medalje i pehare je predao izbornik Slavko Goluža.


Rezultati današnja dva posljednja kola po skupinama:
Skupina A

Petak, 01.06.2012. – Sportska dvorana “Vijuš”
Raspored utakmica i rezultati:
14:00 1 ŠR Brod : RK Umag 13:14 (6:9)
14:45 2 MRK Ivanić : RK Varteks Di Caprio 19:19 (10:9)
15:30 3 RA Balić & Metličić : ŠR Brod 15:13 (11:7)
16:15 4 RK Varteks Di Caprio : RK Umag 14:20 (3:11)
17:00 5 MRK Ivanić : RA Balić & Metličić 14:10 (5:4)

 

Subota, 02.06. 2012. – Sportska dvorana “Brod”
Raspored utakmica i rezultati:

utakmice Ekipa A Ekipa B Rezultat
08:00 26 RK Varteks Di Caprio : ŠR Brod 11:16 (4:8)
08:45 27 RK Umag : MRK Ivanić 6:9 (2:2)
09:30 28 RA Balić & Metličić : RK Varteks Di Caprio 15:11 (6:7)
10:15 29 ŠR Brod : MRK Ivanić 10:12 (2:9)
11:00 30 RK Umag : RA Balić & Metličić 14:16 (6:8)

Konačna tablica:

M KLUB U P N I GD GP +/- BOD
1. Ivanić 4 3 1 0 54 45 9 7
2. Balić-Metličić 4 3 0 1 56 52 4 6
3. Umag 4 2 0 2 54 42 12 4
4. ŠR Brod 4 1 0 3 52 52 0 2
5. Varteks di Caprio 4 0 1 3 55 70 -15 1

 
Skupina B

Petak, 01.06.2012. – Sportska dvorana “Brod”
Raspored utakmica i rezultati:
14:00 6 MRK Dugo Selo : RK Feniks 18:8 (11:5)
14:45 7 RK Petrinja : RK Zamet 10:14 (7:8)
15:30 8 RK Viro-Virovitica : MRK Dugo Selo 8:10 (5:7)
16:15 9 RK Zamet : RK Feniks 19:2 (10:0)
17:00 10 RK Petrinja : RK Viro-Virovitica 18:16 (7:9)

Subota, 02.06. 2012. – Sportska dvorana “Rehlicki”
Raspored utakmica i rezultati:

08:00 31 RK Zamet : MRK Dugo Selo 13:12 (6:5)
08:45 32 RK Feniks : RK Petrinja 12:16 (5:6)
09:30 33 RK Viro-Virovitica : RK Zamet 11:16 (6:8)
10:15 34 MRK Dugo Selo : RK Petrinja 12:13 (7:3)
11:00 35 RK Feniks : RK Viro-Virovitica 4:22 (1:13)

Konačna tablica:

M KLUB U P N I GD GP +/- BOD
1. Zamet 4 4 0 0 62 35 27 8
2. Petrinja 4 3 0 1 57 54 3 6
3. Dugo Selo 4 2 0 2 52 42 10 4
4. Viro-Vitovitica 4 1 0 3 57 48 9 2
5. Feniks 4 0 0 4 26 75 -49 0

djecaci 2000 streljana 11
Skupina C

Petak, 01.06.2012. – Sportska dvorana “Rehlicki”
Raspored utakmica i rezultati:
14:00 11 RŠ Karlovac : RK Nexe 19:11 (11:2)
14:45 12 RK Info-star : RK 28. april 11:12 (4:7)
15:30 13 RK Hrvatski Dragovoljac : RŠ Karlovac 17:13 (8:7)
16:15 14 RK 28. april : RK Nexe 18:8 (9:3)
17:00 15 RK Info-star : RK Hrvatski Dragovoljac 17:15 (9:7)

Subota, 02.06. 2012.
Školsko sportska dvorana “Garčin”

Raspored utakmica i rezultati:
08:00 36 RK 28. april : RŠ Karlovac 9:20 (3:9)
08:45 37 RK Nexe : RK Info-star 7:11 (5:4)
09:30 38 RK Hrvatski Dragovoljac : RK 28. april 19:16 (10:6)
10:15 39 RŠ Karlovac : RK Info-star 16:10 (8:6)
11:00 40 RK Nexe : RK Hrvatski Dragovoljac 17:22 (10:12)

Konačna tablica:

M KLUB U P N I GD GP +/- BOD
1. Hrv.dragovoljac 4 3 0 1 73 63 10 6
2. RŠ Karlovac 4 3 0 1 68 47 21 6
3. 28. april 4 2 0 2 55 58 -3 4
4. Info-star 4 2 0 2 49 50 -1 4
5. Nexe 4 0 0 4 43 70 -27 0


Skupina D

Petak, 01.06.2012. – Školsko sportska dvorana “Garčin”
Raspored utakmica i rezultati:
14:00 16 RK Daruvar : RK Zagreb 13:13 (8:7)
14:45 17 RK Matulji 2001 : RK Đakovo 12:8 (5:5)
15:30 18 RK Zadar : RK Daruvar 15:15 (7:6)
16:15 19 RK Đakovo : RK Zagreb 7:19 (4:10)
17:00 20 RK Matulji 2001 : RK Zadar 24:7 (11:2)

 

Subota, 02.06. 2012. – Sportska dvorana “Vijuš”
Raspored utakmica i rezultati:
08:00 21 RK Đakovo : RK Daruvar 13:16 (7:8)
08:45 22 RK Zagreb : RK Matulji 2001 9:9 (4:3)
09:30 23 RK Zadar : RK Đakovo 18:10 (7:5)
10:15 24 RK Daruvar : RK Matulji 2001 12:14 (5:9)
11:00 25 RK Zagreb : RK Zadar 15:13 (9:6)


Konačna tablica:

M KLUB U P N I GD GP +/- BOD
1. Matulji 2001 4 3 1 0 59 36 23 7
2. Zagreb 4 2 2 0 56 42 14 6
3. Daruvar 4 1 1 1 56 55 1 3
4. Zadar 4 1 1 2 53 64 -11 3
5. Đakovo 4 0 0 4 38 65 -27 0

 


RAZIGRAVANJE
SUBOTA. 02.06.2012. – Sportska dvorana “Vijuš”
16:00 41 RA Balić & Metličić : MRK Dugo Selo 16:23 (5:10)
16:45 42 RK Umag : RK Petrinja 12:13 (8:8)
17:30 45 ŠR Brod : RK Feniks 15:6 (8:4)
18:15 46 RK Varteks Di Caprio : RK Viro Virovitica 14:17 (7:5)

Sportska dvorana “Brod”

Vrijeme Br. Utakmice Ekipa A Ekipa B
16:00 43 RŠ Karlovac : RK Daruvar 18:15 (12:5)
16:45 44 RK 28. april : RK Zagreb 8:16 (3:8)
17:30 47 RK Info-star : RK Đakovo 18:11 (10:4)
18:15 48 RK Nexe : RK Zadar 16:22 (7:10)

 

NEDJELJA, 03.06.2012.
Razigravanje 09. – 20. mjesto
Sportska dvorana “Brod”

Razigravanje 17. do 20. mjesto
RK Feniks  : RK Đakovo 11:19 (5:10)
RK Varteks Di Caprio  : RK Nexe 19:13 (9:7)

Razigravanje 13. do 16. mjesto
ŠR Brod  : RK Info-star 9:11 (4:7)
RK Viro Virovitica  : RK Zadar 13:15 (6:8)

Razigravanje 9. do 12. mjesto
RA Balić&Metličić  : RK Daruvar 18:17 (9:8)
RK Umag  : RK 28. april 14:8 (9:5)

Utakmica za 19. mjesto
RK Feniks : RK Nexe 10:4 (4:3)

Utakmica za 17. mjesto
RK Đakovo : RK Varteks Di Caprio 16:15 (4:7)

Utakmica za 15. mjesto
ŠR Brod : RK Viro Virovitica 14:8 (7:4)

Utakmica za 13. mjesto
RK Info-star : RK Zadar 10:6 (5:2)

Utakmica za 11. mjesto
RK Daruvar : RK 28. april 14:22 (8:13)

Utakmica za 9. mjesto
RA Balić&Metličić : RK Umag 14:19 (8:8)

Razigravanje 1. – 8. mjesto
Sportska dvorana “Vijuš”

Četvrtfinale:
MRK Ivanić : RK Zagreb 8:11(5:6)
RK Zamet : RŠ Karlovac 19:11(10:8)
RK Hrvatski Dragovoljac : RK Petrinja 21:22(6:10)
RK Matulji 2001 : MRK Dugo Selo 16:15(9:4)


Razigravanje 5. do 8. mjesto
MRK Ivanić : RK Hrvatski Dragovoljac 15:22(11:10)
RŠ Karlovac : MRK Dugo Selo 22:12(10:6)

Polufinale:
RK Zagreb : RK Petrinja 20:9(13:6)
RK Zamet : RK Matulji 2001 14:13(5:4)

Utakmica za 7. mjesto
MRK Ivanić : MRK Dugo Selo 8:23(3:13)

Utakmica za 5. mjesto
RK Hrvatski Dragovoljac : RŠ Karlovac 13:19(10:10)

Utakmica za 3. mjesto

RK Petrinja : RK Matulji 2001 14:17(7:9)

 

Finale
RK Zagreb : RK Zamet 5:7(1:2)

KONAČNI POREDAK:
1. RK ZAMET - Rijeka
2. RK CROATIA OSIGURANJE ZAGREB - Zagreb
3. RK MATULJI 2001 - Matulji
4. RK PETRINJA - Petrinja
5. RŠ KARLOVAC - Karlovac
6. RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - Dugi Rat
7. MRK DUGO SELO - Dugo Selo
8. MRK IVANIĆ - Ivanić Grad
9. RK UMAG - Umag
10. RA BALIĆ & METLIČIĆ - Split
11. RK 28 APRIL - Kaštelir
12. RK DARUVAR - Daruvar
13. RK INF O-STAR - Čakovec
14. RK ZADAR - Zadar
15. RŠ BROD - Slavonski Brod
16. RK VIRO VIROVITICA - Virovitica
17. RK VARTEKS DI CAPRIO - Varaždin
18. RK ĐAKOVO - Đakovo
19. RK FENIKS - Osijek
20. RK NEXE - Našice

IZBOR NAJBOLJIH POJEDINACA:
Lijevo krilo: LOVRO ŠPINČIĆ MATULJI
Lijevi Vanjski: MARIN BOČKAJ HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Srednji vanjski: KARPO SIROTIĆ DUGO SELO
Desni Vanjski: MARTIN MOZETIĆ ZAMET
Desno krilo: PAOLO KRALJEVIĆ C.O.ZAGREB
Kružni napadač: ANTONIO LJUBIĆ KARLOVAC
Vratar: FRAN LUČIN ZAMET

Najbolji obrambeni igrač: VID STARČEVIĆ C.O.ZAGREB
Najbolji igrač: MARIN BOČKAJ HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Najbolji strijelac: MARIN BOČKAJ HRVATSKI DRAGOVOLJAC 97 golova
Trener najbolje ekipe: SAŠA SARDELIĆ RK ZAMET

bockaj-goluza01 

 

{fcomment}

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog