Dječaci 92.godište drugi, a 94. prvi na turniru u Solinu

Na turniru u povodu završetka školske godine koji je održan u Solinu 26.06.2004. u organizaciji RK Solin nastupili su dječaci rođeni 1992. i 1994. godine i to ekipe RK Solin, RK Trogir i RK Hrvatski dragovoljac.

Nakon ovog turnira još jednom se pokazalo ono dobro staro pravilo da se u Hrvatskom dragovoljcu dobro radi sa mladima, te da se na njih u budućnosti može računati.

Rukomet u Dugom Ratu ima perspektivu!

DJEČACI 92.GODIŠTE

RK Solin - RK Hrvatski dragovoljac 12:12
U prvoj utakmici prepunoj neizvjesnosti i obrata ekipa HD-a odigrala je neodlučeno protiv domaćina.
Djecaci RK HDNa početku utakmice dječacima iz Dugog Rata ništa nije polazilo za rukom što su solinjani odlično koristili, te golovima Ivića i Teklića pretvorili u prednost koja je do poluvremena narasla na 5 razlike (8:3).
U nastavku sasvim druga slika, dugoraćanima sve polazi od ruke,a solinjani kao da su zaboravili igrati, tako da dolazi do izjednačenja minut prije kraja (u tom razdoblju igrači HD-a propuštaju realizirati četiri sedmerca). U posljednjoj minuti obje ekipe postižu po jedan zgoditak, te utakmica završava pravednom podjelom bodova.

Hrvatski dragovoljac

Bušić, Kačunko, Sičenica(2), Gvozden(3), Pivčević(2), Štrljić, Neveščanin(2), Kamber(3), Katavić, Marić, Mekinić
Trener: Boško Nazor

RK Trogir - RK Hrvatski dragovoljac 6:8
U drugoj utakmici dragovoljci su opet loše krenuli, te gubili 6:4, da bi to okrenuli u svoju korist, te nošeni odličnim Kamberom pobijedili 6:8. Kod Trogira bolji od ostalih bio je Šuljak.

Bušić, Kačunko, Sičenica(1), Gvozden(1), Pivčević(1), Štrljić, Neveščanin, Kamber(5), Katavić, Marić, Mekinić

RK Solin - RK Trogir 14:10
U odlučujućem susretu Solin je jurio pobjedu od tri ili više golova razlike šta im je na kraju i uspijelo, te su osvojili turnir na osnovu gol razlike.

KONAČNI POREDAK
1. RK SOLIN
2. RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. RK TROGIR

DJEČACI 94. GODIŠTE

RK Solin - RK Trogir 7:0
Solinjani su bezproblema visoko porazili goste iz Trogira ne dozvolivši im da postignu ni pogodak.

RK Solin - RK Hrvatski Dragovoljac 4:13
Dugoraćki tići ušli su u utakmicu vrlo dobro stvorili su prednost na samom početku, te je do kraja utakmice povečavali do konačnih 4:13.
U redovima gostiju bolji od ostalih bili su Suša, Bajkuša i Tafra, a kod domaćina Grizelj.

Hrvatski Dragovoljac
Banović, Balić, Pocrnja, Tafra(3), Šolić(1), Bajkuša(4), Suša(4), Novaković, Čulić, Ković, Grgat(1)
Trener: Daniela Čulić

RK Trogir - RK Hrvatski dragovoljac 2:14
Prije početka bilo je jasno tko je favorit i bilo je samo pitanje kojim rezultatom. Priliku da zaigraju i da se dokažu dobili su i pričuvni igrači, što su oni dobro iskoristili, te su se gotovo svi upisali u strijelce.

Banović(1), Balić(2), Pocrnja(1), Tafra(3), Šolić(2), Bajkuša(1), Suša(1), Novaković, Čulić(1), Ković, Grgat(1)
RK HDTrener: Daniela Čulić