Četvrti u Hrvatskoj

četvrti!Proteklog vikenda dječaci Hrvatskog dragovoljca rođeni 1994. i mlađi pod vodstvom Boška i Joška nastupili su na završnici državnog prvenstva u Rijeci. U konkurenciji dvadeset ekipa iz cijele Hrvatske mladi dragovoljci zauzeli su fantastično četvrto mjesto izgubivši tijesno u polufinalu od kasnijeg prvaka ekipe CO Zagreb 12:10. Ovim plasmanom dječaci su svima dokazali da prošlogodišnje treče mjesto u državi nije slučajnost, već plod dugotrajnog i mukotrpnog rada.
Istovremeno u Zadru su nastupali dječaci rođeni 96. te su u konkurenciji šest ekipa iz Zadra i Zagreba zauzeli prvo mjesto sa tri pobjede iz isto toliko utakmica...

Više o državnom prvenstvu i turniru u Zadru napisat ćemo čim stignemo, jer smo jednostavno pretrpani poslom. Trenutno se pripremamo za završnicu u mini rukometu koja će se održati u Zagrebu, gdje će idući vikend nastupiti 96. i 97.godište, te za rukomet na pijesku i turnir ZG Open 2007 koji je u isto vrijeme.

Još jednom Vas molimo za strpljenje, izvješća neće izostati (samo će "malo" kasniti).

Četvrti u državi, svaka čast!

Do izvješća rezultate možete pogledati na stranicama RK Bribira, ili klikom ovdje!