Bez igre i bodova

Kaštel Stari, 26.11.2005.
2.HRL-jug, 10.kolo
RK ADRIACHEM - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 28:23(16:11)

Cjelodnevni boravak u Kaštel Starom za dio mlađih igrača pokazao se iscrpljujući. Dvije odigrane utakmice u  1.HKRL kroz jutro ostavile su traga na njih tako da se nisu mogli priključiti u igri za seniore.
Utakmica je počela "privikavanjen" gostiju na parket, iako se to i nije primijetilo po rezultatu. Domaćini su ipak malo, pomalo prelazili u vodstvo, da bi na poluvrijeme otišli sa prednošću od 5 golova...

Već tada igra gostiju nije dala naslutit da bi se nešto moglo promijenit u drugom poluvremenu. A tako je i bilo. Igrajući se gol za gol, domaćini su sigurno priveli utakmicu kraju pobijedivši sa 28:23.

Kod domačina su se posebno istakli M. Musulin i kadet I. Barić (nije igrao 1.HKRL kroz jutro), a kod gostiju Jo.Ivanišević i S.Dudaš (oba vratara). Za ostale mislin da su mogli i bolje.

Analizirajući razloge poraza na povratku doma (nekoliko promašenih kontri, desetak krivih dodavanja, igre bez igre u napadu, izgubljenih baluna) i nije se moglo pobijediti.

Nadamo se da je to bio samo loš dan dugoraćana i da će već slijedeću utakmicu pokazat koliko znaju.