Banović donio pobjedu u posljednjim sekundama

matulji-rkhd-01

RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" - RK "DUGO SELO"  30:29(12:15)

Domaćini su dobro otvorili susret i poveli (4-1), te su takvu razliku održavali do sredine poluvremena (8-5), međutim tada gosti serijom od šest uzastopnih pogodaka rade preokret, te poluvrijeme odlazi u njihovu korist (12-15).

rkhd-dugoselo-2012-05Odmah u nastavku gosti bježe na plus 5 (12-17). Ipak uporni dugoraćani su se probudili na vrijeme, te polako stizali razliku momčadi iz Dugog Sela. Sve do same uzbudljive završnice gosti su držali kakvu takvu prednost, a onda domaćin pogotkom Stipičića prelazi u vodstvo (29-28), no u zadnjoj minuti gosti dolaze do novog izjednačenja. Domaćini tada kreću u zadnjih 40 sekundi po pobjedu, ali gosti kradu loptu te jure u kontru koju domaći vratar Bosnić brani, a u kontra napadu Banović dvije sekunde prije kraja pogađa za pobjedu i veliko slavlje dugoraćana.rkhd-dugoselo-2012-08