2.HRL-jug: Smrznuli se na minus 10!

Trilj, Sportska dvorana Trilj, 22.11.2008.
2.HRL – jug, 9. kolo
RK CETINKA - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 31:21(15:8)
Naslov vam sve govori. Sledili smo se i fizički i psihički i rezultatski na kraju na ovih -10! Ništa nam nije moglo pomoći jer sami to nismo htjeli. I zato neću puno „švrljati“ u ovom članku o igri, o tijeku rezultata i o našem konačnom porazu. Dovoljno je reći da smo do 12. minute zabili samo 2 pogotka, a obrana nam je ličila više na paučinu, nego na kakav zid. Jadno, loše, nezainteresirano...

Uzaludni su bili pokušaji našeg trenera da nas probudi. Pa ni rani time-out već u 8. minuti susreta nije urodio plodom. Kao da smo došli gore odigrati i odraditi ovu utakmicu, a rezultat je potpuno nebitan. Sve u svemu: sušta suprotnost u pristupu i ponašanju u odnosu na Metković 1963 prošlog vikenda.

Da dobijete potpunu sliku, navest ću vam još nekoliko podataka. Tokić je iz igre zabio samo 1 gol, a 2 iz sedmerca („Namjerno su oni iz Trilja primpumpali balun jer su znali da tako meni ne paše i da neću puno zabit!“ – citiram dotičnoga), a Marko Perić 2 iz igre, 5 iz sedmeraca. Kada ti najbolji strijelci zakažu, a drugim im tada nisu raspoloženi pomoći, poraz je neizbježan. Još smo imali i jako dobro suđenje (samo 2 isključenja i 9 sedmeraca), ali uzalud nam kad smo mi bili totalne „trube“! Na kraju je bilo 31:21! Skoro, pa sramotno!       - 10 rezultatski, - 10 psihički i - 10 temperatura vani u Trilju! Totalni BLJAK!