2.HRL-jug: Rutinski odrađen posao

Split, SC Gripe, 14.11.2009. Gledatelja 50
II.HRL-JUG, 8. kolo
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK METKOVIĆ 2 41:25(23:10)
Nakon što smo izašli na teren i počeli se zagrijavati, skoro do zadnjeg trenutka nije se znalo hoće li se utakmica odigrati jer je ekipa Metkovića došla 15 min prije utakmice. Mlada ekipa s Neretve došla je jedva s dovoljnim brojem igrača za odigrati susret. Odmah pri početku utakmice bilo je vidljivo koji je omjer snaga jer smo u prvih 5 minuta vodili 6:0.
Na kraju poluvremena bilo je 13 razlike za Dragovoljca...

Tekst: Miroslav Pivac BiBo

U drugom poluvremenu igra se gol za gol s tim da su obje ekipe jedva čekale da završi utakmica u kojoj od početka pitanje pobjednika nije bilo diskutabilno.
Kod domaćih večinu golova dali su izvrsni Plazibat i Klarć, te Galiot i Stipičić dok su kod gostiju odlični bili Vučković i Markota.

Neka se čitatelji ne ljute zbog kratkog izvješća ali utakmica nije bila baš uzbudljiva pa nemam o čemu pisati.