1.HRL: Šaptom pali!

Ivanec, Dvorana Srednje Škole, 13.11.2010.
1.HRL, 9.kolo
RK IVANČICA - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 36:23(18:10)
Ivančani su nakon vodstva od 10:5 u 12. minuti, pojačali ritam igre, uz raspoloženog vratara Aleksandra Matešu (12 obrana, 2 sedmerca do 40. minute) prvih 30 minuta navršili su s prednošću od osam golova. U drugom poluvremenu domaćin je nastavio puniti mrežu pomlađene gostujuće ekipe, a pravi voda domaće ekipe bio je Branimir Kutnjak koji je imao stopostotni učinak s linije izvođenja udaraca sa sedam metara, tako da je već u 34. minuti Ivančica imala prednost od 11 (21:10). Kod dugoraćana raspištoljio se mladi Banović (zabio osam pogodaka!), te Galiot s 5 pgodaka. Polovicom drugog poluvremena domaći trener Vladimir Ljubić i njegov kolega Ante Plazibat na klupi dugoraćana, mijenjaju praktički cijelu momčad, uvode igrače s klupe, od kojih su mnogi dobro iskoristili dobijenu minutažu ...