1.HRL: Loše rudarili u trećoj smjeni

Labin, SD Srednje škole, 27.11.2010.
1.HRL, 11.kolo
RK MLADI RUDAR - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 34:19(21:8)
Lakše od očekivanja, Labinjani su došli do važne pobjede u borbi za opstanak direktnih konkurenata u donjem dijelu tablice prve lige. Domaći su bolje otvorili utakmicu, krenuli baš rudarski po pobjedu i poveli 7:2, a domaći vratar Slipčević, ponovno je imao zapaženu ulogu. Prednost Labinjana je iz minute u minutu rasla, pa je do kraja prvog dijela smjene Mladi rudar obavio takoreći sav posao. Nastavak je s obzirom na izdanje Dugoraćana bio samo stvar rutine. Prednost je narasla i do 16 golova, pa su prigodu na obje strane dobili svi igrači s klupe ...