1.HKRL: I kadeti pali u Kaštelima

Kaštel stari, GSD Kaštela, 08.10.2010.
1.HKRL, predkolo
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK KAŠTELA ADRIACHEM 18:24(10:9)
Dana 8.10.2010. u predkolu 1.HKRL Odigrali smo i to za nas nesretno pretkolo protiv Adriachema iz Kaštela......nema se što puno reći domaćini su bili borbeniji i koncentriraniji od nas cijelu utakmicu...

Piše: Toni Novaković

U 1 poluvremenu smo pokazali zube, ali umjesto da iskoristimo dobro odigranu obranu, promašili smo nekoliko kontri i cistih zicera, neforsiranih suteva....na kraju 1.poluvremena ipak minimalna prednost 10:9...

2. poluvrijeme dobro otvaramo stvaramo čak tri gola prednosti, ali svaki put kad imamo igrača viška, umjesto da ga iskoristimo i povečamo razliku mi napravimo upravo suprotno...i onda crna rupa u nasoj igri, u 15 minuta uspijeli smo prokockati sve što smo mukotrpno cijelu utakmicu sticali.

Svaka čast Kaštelima na zasluženoj pobjedi!