1. HRL JUG- 14. KOLO: RK METKOVIĆ-MEHANIKA 33:23 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC

U 14. kolu lige poraženi smo na gostujućem terenu od strane "Metković-Mehanike". Drugoplasirana momčad prvenstva potvrdila je ulogu favorita, iako smo u prvom dijelu sezone tu istu momčad u Omišu pobijedili.

Početak utakmice bio je upravo onakav kakvog su domaćini priželjkivali. Laganim pogotcima u prve četiri minute poveli su 4:0. Cijeli ostatak prvog poluvremena bio je pokušaj hvatanja priključka "Dragovoljca". Najbliži rezultat bio je 5:3 u 14-oj minuti, ali do stanke Metkovćani su ponovno povećavali svoju prednost. Prvi dio završio je rezultatom 14:9.
U nastavku su se gosti pošto poto htjeli primaknuti bliže domaćinima, ali nedostajalo je inspiracije i u napadu, i u obrani. "Metković" je nastavio gdje je stao te su u 51-oj minuti došli do jako uvjerljive prednosti od 10 pogodaka razlike. Tom istom razlikom završio je susret, rezultatom 33:23.
Najbolji strijelac u našim redovima bio je Mislav Plazibat s 8 golova (7 iz sedmeraca).
Iduća utakmica na rasporedu je u nedjelju, u Omišu protiv MRK "Kozala" iz Rijeke.