• počeci rukometa u dugom ratu

    Rukomet se u Dugom Ratu počeo igrati davne 1954. godine

    Pročitaj više.

  • turnir ratko kosor

    U organizaciji rukometnog kluba Orkan, u Dugom Ratu je u rujnu 1988. godine održan prvi memorijalni turnir "Ratka Kosora" u znak sjećanja na tog prerano preminulog igrača i trenera koji je ponikao u Orkanu.

    više informacija

  • PRVACI HRVATSKE !

    Dječaci rođeni 1994. godine i mlađi postali su Prvaci Hrvatske.

    Pročitaj više.

  • PJESKAŠI NA KROVU HRVATSKE

    Klub rukometa na pijesku ''Dugi Rat'' prvak Hrvatske za sezonu 2007

    Pročitaj više.

Dječaci RKHD-a poharali Makarsku 2012.

makarska 19
U subotu navečer proglašenjem pobjednika i uručivanjem nagrada na Kačićevom trgu završio je 15. međunarodni turnir "Makarska 2012." koji je okupio rekordnih 67 ekipa iz 35 klubova. Uvidom u zapisnike registrirano je 855 sudionika (780 igrača i igračica), što nadmašuje sve prethodne turnire. U dvorani i na 3 otvorena igrališta s umjetnom travom, po velikoj vrućini odigrane su čak 162 utakmice u 4 muške i 4 ženske kategorije.
U muškoj konkurenciji najviše nagrada otišlo je u Ljubuški i Dugi Rat, kod djevojaka je bilo neizvjesnije, a ovoga puta su domaće djevojčice osvojile dva zlata i jedno 3. mjesto.

Bilo je puno lijepih utakmica, pogotovo u završnici turnira, odlučivali su i sedmerci, suza radosnica i i plača bilo je koliko hoćete. Odličan je bio Split 2010 u finalu kadetkinja s Mađaricama, pa Izviđač i Hrvatski dragovoljac kontra Maksimira i Mađara. Kod djevojčica Jerkovac - Hoteli Makarska 8:8, na pucanje sedmeraca je teško nekog nagovoriti, skoro puna dvorana gleda rasplet u kojoj se sreća ove godine okreće na stranu domaćih cura.  (svi rezultati, tablice i plasmani u prilogu).
Organizator i domaćin ŽRK Hoteli Makarska prigodnim plaketama zahvalio je klubovima i pojedincima koji su svih ovih godina dolazili na turniru. RK Maksimir je, uz domaćina naravno, nastupio na svih 15 turnira od 98. godine ! Austrijski Bruck 13 puta, Izvidjač i Hrvatski dragovljac 12 puta...Najveći trofej "Makarsko sunce" odnijeli su Mađari iz Thac Kultsara koji su oduševili svojim pristupom natjecanju, širokim osmijehom, korektnim ponašanjem, uz nekoliko dobrih sportskih rezultata.

Dječaci  2000/01.

Skupina A                                                                   Skupina B

1. BRUCK                                                                     1. OPUZEN

2. IZVIĐAĆ 1                                                                 2. HRVATSKI DRAGOVOLJAC

3. MAKSIMIR                                                                3. IZVIĐAĆ 2

4. IZVIĐAĆ 3                                                                 4. JERKOVAC

5. MAGLAJ             

                                               

Dan.

Datum

Sat

Par

Utakmica

Rezultat

 

UTO

26.06.

09.15

B2-B3

HRV. DRAGOVOLJAC – IZVIĐAĆ 2

18:14

SRI

27.06.

17.15

B1-B2

OPUZEN – HRV. DRAGOVOLJAC

10:25

ČET

28.06.

10.45

B2-B4

HRV. DRAGOVOLJAC - JERKOVAC

30:16

 

Razigravanje za plasman

 

PET

29.06.

18.30

1B-2A

HR.DRAGOVOLJAC – IZVIĐAČ 3

28:16

SUB

30.06.

18,00

1/2

HR.DRAGOVOLJAC - MAKSIMIR

22:21

T A B L I C A   «A»

Maksimir

4

4

0

0

81:33

+48

8

Izviđač 3

4

3

0

1

72:60

+12

6

Izviđač 1

4

3

0

1

46:36

+10

6

Bruck

4

1

0

3

52:65

-13

2

Maglaj

4

0

0

4

0:40

-40

0

 

T A B L I C A   «B»

 

Hrvatski dragovoljac

3

3

0

0

73:40

+33

6

Izviđač 2

3

2

0

1

51:42

+09

4

Jerkovac

3

1

0

2

43:62

-19

2

Opuzen

3

0

0

3

33:56

-23

0

 

KONAČNI PLASMAN:

  1. 1.HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  2. 2.MAKSIMIR
  3. 3.IZVIĐAČ 2
  4. 4.IZVIĐAČ 3
  5. 5.IZVIĐAČ 1
  6. 6.BRUCK
  7. 7.JERKOVAC
  8. 8.OPUZEN

Najbolji igrač: Marin Bočkaj (RK Hrvatski dragovoljac)

Najbolji vratar: Mirko Đonlić (RK Hrvatski dragovoljac)

Najbolji strijelac: Marin Bočkaj (RK Hrvatski dragovoljac) - 58 golova

 

 

Dječaci 1998/99.

Skupina A                                  Skupina B                                 Skupina C

 

1. HRV. DRAGOVOLJAC 1          1. KOROSI 1                              1. IZVIĐAĆ 1

2. MEĐUGORJE                          2. SOLIN                                   2. MAKSIMIR

3. KOROSI 2                               3. JERKOVAC                           3. SANT ANGELO

4. KINGTRADE                            4. IZVIĐAĆ 2                             4. KRIVAJA

5. ASKER 2                                5. ASKER 1                              5.HRV.DRAGOVOLJAC 2

                                               

Dan.

Datum

Sat

Par

Utakmica

Rezultat

 

UTO

26.06.

10.10

A1-A4

HRVAT. DRAGOVOLJAC - KINGTRADE

21:9

UTO

26.06.

19.10

C2-C5

MAKSIMIR – HRV. DRAGOVOLJAC

22:11

SRI

27.06.

11.00

C5-C3

HRV.DRAGOVOLJAC 2 – SANT ANGELO

18:15

SRI

27.06.

15.50

A1-A2

HRV.DRAGOVOLJAC 1 - MEĐUGORJE

20:11

SRI

27.06.

17.50

C4-C5

KRIVAJA – HRV. DRAGOVOLJAC 2

14:6

SRI

27.06.

19.50

A3-A1

KOROSI 2 – HRV. DRAGOVOLJAC1

16:22

ČET

28.06.

09.10

C5-C1

HRV. DRAGOVOLJAC 2 – IZVIĐAĆ 1

8:20

ČET

28.06.

12.20

A5-A1

ASKER 2 – HRV. DRAGOVOLJAC 1

8:24

Razigravanje za plasman

 

PET

29.06.

08.30

A4-C4

KINGTRADE – HR.DRAGOVOLJAC

11:13

PET

29.06.

17.30

A1-C1

HR.DRAGOVOLJAC 1 – IZVIĐAČ 1

10:12

SUB

30.06.

08.30

C4-B4

HR.DRAGOVOLJAC - JERKOVAC

10:0

SUB

30.06.

18.20

B1-A1

IZVIĐAČ 2 - HR.DRAGOVOLJAC

9:15

 

T A B L I C A   «A“

Hrvatski dragovoljac 1

4

4

0

0

87:44

+43

8

Međugorje

4

2

1

1

57:50

+07

5

Korosi 2

4

2

1

1

60:56

+04

5

Kingtrade

4

0

1

3

43:65

-22

1

Asker 2

4

0

1

3

36:68

-32

1

T A B L I C A   «B»

Izviđač 2

4

4

0

0

82:68

+14

8

Solin

4

3

0

1

67:52

+15

6

Korosi 1

4

2

0

2

60:52

+08

4

Jerkovac

4

1

0

3

59:62

-03

2

Asker 1

4

0

0

4

40:74

-34

0

T A B L I C A   «C»

Izviđač 1

4

4

0

0

72:45

+27

8

Maksimir

4

2

1

1

71:49

+22

5

Krivaja

4

2

1

1

54:49

+05

5

Hrvatski dragovoljac 2

4

1

0

3

41:73

-32

2

Sant Angelo

4

0

0

4

48:74

-26

0

 

KONAČNI PLASMAN:

  1. 1.HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  2. 2.IZVIĐAČ 1
  3. 3.IZVIĐAČ 2
  4. 4.SOLIN
  5. 5.MAKSIMIR
  6. 6.KRIVAJA
  7. 7.HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2
  8. 8.JERKOVAC
  9. 9.KOROSI 1
  10. 10.ASKER 1
  11. 11.KINGTRADE
  12. 12.ASKER 2
  13. 13.MEĐUGORJE
  14. 14.KOROSI 2
  15. 15.SANT ANGELO

Najbolji igrač: Filip Pranjić (RK Hrvatski dragovoljac)

Najbolji vratar: Ante Grbavac (RK Izviđač)

Najbolji strijelac: Edin Starčević (RK Krivaja) - 50 golova

 

 

Dječaci 1996/97.

Skupina A                                                    Skupina B
1. IZVIĐAČ                                                   1. HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. THAC KULTSAR                                       2. KRIVAJA
3. KRILNIK                                                   3. ASKER
4. KINGTRADE                                             4. BRUCK
                                               

Dan.

Datum

Sat

Par

Utakmica

Rezultat

 

 

UTO

26.06.

16.30

B1-B4

HRV. DRAGOVOLJAC   - BRUCK

27:4

SRI

27.06.

12.00

B1-B2

HRV. DRAGOVOLJAC - KRIVAJA

21:23

ČET

28.06.

18.30

B3-B1

ASKER – HRV. DRAGOVOLJAC

12:16

PET

29.6

16.50

1A-2B

IZVIĐAČ – HR.DRAGOVOLJAC

23:25

 

Razigravanje za plasman

 

SUB

30.06.

16.50

1/2

HR.DRAGOVOLJAC-KINGTRADE

30:23

T A B L I C A   «A»

Izviđač

3

3

0

0

72:55

+17

6

Kingtrade

3

2

0

1

69:67

¸+02

4

Ithac Kulstar

3

1

0

2

64:62

+02

2

Krilnik

3

0

0

3

52:73

-21

0

 

T A B L I C A   «B»

Krivaja

3

3

0

0

81:52

+29

6

Hrvatski dragovoljac

3

2

0

1

64:39

+25

4

Asker

3

1

0

2

47:57

-10

2

Bruck

3

0

0

3

37:81

-44

0

 

 

KONAČNI PLASMAN:

  1. HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  2. KINGTRADE
  3. KRIVAJA
  4. IZVIĐAČ
  5. THAC KULSTAR
  6. KRILNIK
  7. BRUCK
  8. ASKER

 

Najbolji igrač: Marko Ćorić (Hrvatski dragovoljac)

Najbolji vratar: Haris Muhić (RK Krivaja)

Najbolji strijelac: Rino Bekavac (RK Kingtrade) - 45 golova

 

{gallery}Sezona-2011-2012/Ostalo/makarska-2012{/gallery}

 

{fcomment}


The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog